القاعده و منوریا

26 March 2012

عربستان سعودی و اسرائیل بزرگترین حامیان تروریست در دنیای امروز ، راست راست دارن واسه خودشون میچرخن ،عشقو حال میکنن . این وسط ما باید تاوان پس بدیم .

 ایرانیان و یا حتا همین حکومت فعلی در سال های گذشته طراحی و هدایت کدوم یکی از ترورها یا بمب گزاری های بزرگ رو در اختیار داشتن؟!

منابع مالی القاعده توسط کدوم یک از خاندان های عرب در شبه جزیره تامین میشه؟! چرا خاندان های سلفی و تروریست پرور از دوستان فابریک ایالات متحده هستند؟!

دوستی با تروریست و شعار مبارزه با تروریسم ؟!؟!

گروهای پاد و ضد پات شین بث و موساد به صورت رسمی ترور میکنن گروه تشکیل میدن ، در پوشش ماموران آمریکایی استرالیایی و انگلیسی فعالیت میکنن و حتا بعد از لو رفتن حاضر به عذر خواهی نیستن.

ایران به اشتباه و از روی حماقت حاکمان در راس محور شرارت باقی مانده است . اژدهایی پوشالی که  در آذربایجان ،هند و تایلند شکست خورد. اژدهای دست پرورده ی ری شهری و علی فلاحیان که امروز به حیدر مصلحی رسیده در عملیات برون مرزی نمره ی صفر گرفت و این  به آن معناست که چیزی برای عرضه در عملیات برون مرزی ندارند.

اینا خیلی هنر بکنن مخالف داخلی خودشونو داخل مرزهای ایران  بکشن وگرنه این سیستم عرضه ی طراحی ،مدیریت و اجرای ترور بین المللی رو نداره.

نمونه ی دم دستی عملیات های اخیر در تفلیس ، باکو ، دهلی و بانکوک بود که همگی به فضل الهی به بشکه ی اَن برخورد کرد و چیزی جز دماغ سوختگی در پی نداشت . وزارت اطلاعات  ما تنها هنرش سرک کشیدن در ایمیل ها و دستگیر کردن ما وبلاگ نویس های بدبخت و بی پناه هست .

یه عمر به اینا گفتن تروریست ، هندونه ی مهم بودن زیر بغلمون  چپوندن و حاکمان ایرانی یکی از یکی جوات تر باورشون شده  که  بچه زرنگ محله ی عالم هستن .

در اینجا  جامعه ی بزرگی از شهروندان که صبح تا شب برای نون سگ دو میزنن، برای زیر ناف برنامه و رویا دارن و  فرصتی برای فکر کردن و تجزیه و تحلیل ندارن وجود داره. و در مقابل یک مشت دروغگو از شارلاتان های غربی تا کله خرهای شیعی که از این خلا به خوبی میتونن استفاده کنن.

پس نوشت:

( من کِ دیگه خایه فنگ شدم وبلاگ نمی نویسم ، فکر شیشه نوشابه شاف کردن به ذهنم میرسه پشمام میریزه ، واسه کی برم زندان ؟! واسه ملّتی که حرفام به تخمشون نیست؟! واسه مردمی که در تهران و شهرستان ها سخت یا راحت دارن زندگی میکنن؟! کار میکنن ، ماشین میخرن ازدواج میکنن تلوزیون نگاه میکنن شو نگاه میکنن جشن تولد میگیرن مسافرت میرن …. و هر انتخاباتی که باشه اول صبح میگن رای نمیدیم اما بعد از ظهر حوصلشون سر میره و شناسنامه زیر بغل برای تفریح و رای میزنن بیرون !!! … واسه اینا برم زندون ؟! واسه اینا خودمو جر بدم ؟! کسخلم مگه ؟! … بزار برن لولیتا رو بگیرن ، مگه این همه وبلاگ نویسو گرفتن کسی به جائیش برخورد؟! مگه کسی رفت جلو اوین داد بزنه بگه جنازه ی هدی صابر چی شد؟! من از صف مبارزین اینترنتی میزنم بیرون ، جوات مرد )

Advertisements

6 Responses to “القاعده و منوریا”

 1. nasim said

  khayeh fang yani chi?

  • کنایه از ترس ، در سربازی وقتی میگن دوش فنگ ، همه اسلحه رو با سرعت میبرن بالا. یعنی بیضه از ترس با سرعت میاد زیر گلو
   البته ببخشید یُخده توضیحات بی ادبانه بود 😳 شرمنده ،

 2. nasim said

  moshkeli nist …. ghablan didam kheili bi adabi

 3. nasim said

  vali aslan behet nemiad khayeh fang beshi

 4. امید 5 said

  جواتی عزیز از دیدنت در این مان بسیار خوشحالم. نوشته ای را هم که مورد تنهائی خدا نوشته بودی خواندم و جالب بود. در مورد نسوان هم باید بگم که نه تنها شما بلکه من هم مورد سانسور هستم و نمی توان برای ایشان نوشت. متاسفانه افرادی همچون نسوان هستند که از یک طرف ندا و فریاد آزادی سر میدهند ولی هر وقت دستشان بیافتد از هیچ سانسوری ابا نمیکنند. همین طرز برخورد دوگانه باعث شده است که مردم ایران از ندای آزادی خواهی بترسند و به حرفهای آزاده خواهان واقعی توجهی نداشته باشند. بهرحال تاریخ در ایران از این گونه افراد دو رو زیاد دیده است.
  باز هم بنویس که میآیم اینجا و نوشته هایت را میخوانم. راستی که گمت کرده بودم چند وقت و حالا دوباره پیدات کردم.

  • امید آقای عزیز ، کامنت شما بدون اغراق زیباترین اتفاق برای وبلاگ کوچک و متروکه بنده بود.
   من یادمه چندماه پیش این وبلاگ رو به عنوان یک خط ارتباطی راه انداختم ، یعنی تصمیم نوشتن نداشتم ، اما خیلی احتمال میدادم که داکتر لولیتا روزی از روزها کِ آب ها از آسیاب بیفته زهر خودشو خالی میکنه
   این انسان اگر در فضای بیرون از وبلاگ هم چنین شخصیتی داشته باشه باید به صورت اورژانس و سلف ماژور خودشو به یک روانکاو یا دعا نویس نشون بده …
   1- دروغگویی
   2- خود بزرگ بینی و خود کامل انگاری مطلق ( که من اسمشو خود خوشگل بینی گذاشتم)
   3 – و از همه مهمتر کینه و لبریز از نفرت بودن
   سه بیماری خطرناک داکتر لولیتا هست .

   باور بفرمائید بارها و بارها در ماه های قبل برای شما کامنت مینوشتم اما خانوم های شیاد در اولین فرصت در هوا پاک میکردن و تمام تلاش اونا این بود که بین من و شما فاصله بندازن .
   من موندم اینا اگر پزشک هستن و در خارجستون زندگی سختی دارن چه جوری صبح تا شب مثل مامورهای وزارت اطلاعات مشغول رصد کردن رفت و آمدهای وبلاگشون هستن؟؟؟؟!!! به قول دیگر دوست نکته بین کالیفرنیا که به دلیل اهانت ها ،طعنه و فشارهای نسوان برای همیشه از اون وبلاگ رفت: احتمال زیادی وجود داره که از طرف یکی از گروه های سیاسی در حال ساپورت شدن باشن . شاید از بالا دست بهشون فرمان رسیده صدای مخالف کاملا قطع بشه . در این دنیا از شنیدن هیچ خبری تعجب نکنید!!!
   . . . . بگذریم

   امید آقای عزیز ، اونا شاید بتونن شمارو مدتی فیلتر کنن ، اما بدون شک نهالی که شما کاشتید میوه داده .
   شما می بینید دوستان بسیاری هستند که از نسوان انتقاد میکنند . دوستان بسیاری هستند که مثل گذشته برای اون ها نوشابه باز نمی کنند و این نشون میده که اون ها رسوا و خیط شدند . و علت عصبانیت خانوم خوشگله که خیلی ادعای لوندی ودلبری داره همین موضوع هست.

   امیدخان ، من برای نورزو به ایمیل شما هم یادداشت تبریک فرستادم نمیدونم به دست شما رسید یا خیر
   بِ هر حال بهترین آرزوها و بهترین احترام ها را به شما تقدیم می کنم
   سر افراز باشی سالار … کی بشه بیای تهرون در رکاب شوما بریم دماوند … بنده براتون دلو جیگر سیخ بزنم و به عشق شما “پارسال بهار دسته جمعی رفته بودیم زیارتو بخونم
   🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: