آوریل سیاه

3 May 2012

1- از 30 آوریل تا 3می، وبلاگ نسوان مطلقه ( در بخش کامنتینگ) به قلم داکتر لولیتا ،انواع و اقسام مختلف اتهام تهمت برچسب و انگ های مختلف را به تعدادی از دوستان کامنت نویس زدند.

یک کامنت نویس که با ادبیات متعادل نظریه داکتر لولیتا را زیر سوال برده بود  از طرف نویسندگان وبلاگ نسوان مطلقه ، آشغال و آشغالک نام گرفت ، همچنین“امید پنجم”  عزیز که به گواهی دوستان آزاد اندیش هیچگاه از الفاظ رکیک و ادبیات سخیف استفاده نکرده بود و همچنین این بنده و دیگر دوست بزرگوار جناب “اژدها” آماج شدید ترین اهانت ها و هتاکی ها قرار گرفتند.

*          *          *          *

2- خانم های نویسنده وبلاگ و نورچشمی اندرونی (پرینس)و همچنین بانوی پیشکسوت هما هرچه خواستند گَز نکرده بریدند و دوختند. از اخلاق و  نگاه نقادانه به دور است که درها را بر روی متهم ببندند و او را محاکمه کنند.

حتا در بیدادگاهای قضایی جمهوری(اسلامی!) نیز به صورت فرمالیته حق و حقوقی را برای متهم در نظر گرفته اند .

نویسنده گان وبلاگ نسوان مطلقه معلقه با نگاهی به دور از آزادی بیان ، تهی از نگاه نقادانه و با فرسنگ ها فاصله از گفتمان کارشناسی شده  روزهای تاثر انگیزی را خلق کردند .

متاسفانه بانو ویولتا که معمولا نگاه معتدلی داشتند در روزهای گذشته در هتاکی دست داکتر لولیتا را از پشت بسته ( البته وقتی الگوی مرد شایسته برای ایشان جناب پرینس باشند ، نباید توقع بیشتری هم داشت).

*         *          *          *

3- بخش اصلی زندگی  نویسندگانِ نسوان مطلقه معلقه جایی بیرون از وبلاگ در جریان است ، شاید برای بانو سختی و مشکلاتی به وجود آمده و بازتاب آن در پاسخگویی های آشفته  نمود پیدا کرده .

به نوبه ی خودم و به عنوان بخشی کوچک از وبلاگ نسوان آرزو دارم مصائب و سختی های بانو روز به روز کمتر شود.  من وقتی در بین پاسخ های “2می” بانو دیدم با چه مصائبی پشم مبارک را تراشیده اند خیلی عمیق متاثر و سوگوار شدم .

*          *          *          *

4- آشفتگی های نسبی ریشه در نوع پاسخگویی  داکتر “لولیتا سیفون منش”  دارد. و به صورت کلی در وبلاگ نسوان مطلقه معلقه مشکل خاصی وجود ندارد و خانم ها خودشان با ایجاد آشوب و بولد کردن برخی نابسامانی ها سعی  می کنند در کانون توجه قرار بگیرند.

*          *          *          *

5- ایکاش  مدیریت وبلاگ آی دیی هایی را که دزدیده و سرقت کرده اند  را پس میدادند و به بنده  یا امید آقای عزیز اجازه ی حضور آزادانه میدادند تا میتوانستیم در کنار بقیه دوستان از خودمان دفاع کنیم ، البته حضور آزادنه قبلا تجربه شده بود و خانم ها خاطره ی خوبی ندارند .

خانم های نویسنده وبلاگ نسوان مطلقه  با درج هتاکی و فحاشی هیچگونه مشکلی ندارند ،اما وقتی که در کانون چالش و نقادی های بدون تعارف قرار می گیرند آشفته میشوند و از هر ابزاری برای ایجاد محدودیت و سانسور یا تحقیر منتقدین و مخالفین استفاده میکنند.

نمونه ی آن تائید نکردن کامنت هایی که برای پاسخ نوشته میشود است . خانم لولیتا با قانون مجوز عبور یا شناسنامه به صورت برش های زمانی حضور کامنت نویسان را کنترل و محدود میکند.

*          *          *          *

6- به قول “مهندس آرش”  اجازه دادن به حضور دیگران در یک وبلاگ میتواند از حقوق طبیعیِ مدیر وبلاگ باشد. . . ، اما من میخواهم بپرسم آیا دروغ گفتن و انکار اعمال محدودیت و اتهام شباهت آی پی هم از حقوق یک وبلاگ نویس است که ادعای آگاهی و بلندقدی فکر و اندیشه دارد؟!

*          *          *          *

7- در پایان به صورت ویژه تشکر میکنم از دوستانی که علی رغم تفاوت عقیده از فلسفه ی آزادی بیان دفاع کردند . و همچنین بار دیگر  به امید 5 تبریک میگویم .

دوست عزیز نهالی که 2سال قبل کاشته بودید امروز به میوه های شیرینی رسیده . میوهای شیرینی که به مذاق فاشیست ها تلخ است .

من همچنان به عنوان یک سرباز کوچک در کنار شما و  با کمک گرفتن از راه کارهای مدنی  با فاشیست های نسوان مطلقه معلقه مبارزه میکنم.

*           *            *            *

پ.ن الف: برام جای سوال هست ببینم اونایی که میگفتن “زنده باد مخالف من” الان کجا هستن !!! آیا شما  چیزی به خاطر می آورید؟!!

پ.ن ب: برای سند میتوان به بخش هایی از نوشته و پاسخ های داکتر لولیتا یا بانو ویولتا اشاره کرد. اما متاسفانه همچنان در بایکوت و سانسورِ دسترسی آزادانه به بخش کامنتینگ وبلاگ نسوان مطلقه معلقه هستم. ( به خصوص که تازگی ها داکتر لولیتا در متن و نام کامنت ها نیز تغییراتی را به وجود می آورد)

پ.ن ج: در چنین فضایی خانم ها به همراه نورچشمی های کاسه لیس مثل پرینس میتوانند یک طرفه به قاضی بروند و سربلند از محکمه بیرون بیایند.   سربلندی زیر سایه دروغ ،سانسور ، بایکوت و سرکوب را به نویسندگان وبلاگ نسوان مطلقه معلقه تبریک می گویم .

Advertisements

2 Responses to “آوریل سیاه”

  1. امیـــــــــــــــــــــــــــــــد 5 said

    جوات جان
    حرفات کاملا درست است. به خاطر همین برخوردهای نادرست و تحریف آی دی و نام کاربری افراد و دهها موضوع دیگر میبینیم که چگونه امروزه بسیاری از کاربران در صدد مخالفت با نسوان در آمده اند.
    یک سری افراد دیگر هم هستند که همواره همچون یک جانور دست آموز در صدد تائید حرفهای نسوان هستند و من فکر میکنم که حتی اگر نسوان به پدر و مادر ایشان هم فحش بدهند این دسته از افراد حرفهای ایشان را تائید میکنند

    نسوان یک سری آدم افراطی هستند که پایه درستی برای ادعاهای خود ندارند و زمانی که بصورت منطقی با ایشان حرف میزنی دست به حذف کامنتها و تغییر آی دی افراد میزنند.

    .

    • امید آقای عزیز مثل همیشه کوتاه و کامل مطلب رو گفتید.
      بله این نکته جالبیه ، فحش و دری وری رو مشکل ندارن تائید میکنن تا خودشونو در مقابل دیگران دموکرات نشون بدن .
      اما امان از روزی که یکی بخواد دو کلمه حرف منطقی بزنه.
      البته خوشبختانه همونجور که قبلا هم بهتون گفته بودم ، مشتشون برای اکثر مخاطبین باز شده .
      اونا ادعا داشتن حضور ما باعث کمرنگ شدن حضور دیگران بوده .
      ما بیش از دو ماه در اون وبلاگ کامنت ننوشتیم کاری هم به کارشون نداشتیم .
      و شما دیدید که از گروه رفتگان هیچکدام برنگشتند.
      اتفاقا خیلی از اونایی که یک زمانی به نسوان چک سفید امضاء میدادند متوجه شدند که جریان از چه قراره و به مرور چک هارو پس گرفتن .
      میبینید که چه جوری به جلزولز افتادن و هر روز یقه ی یکی رو میگیرن .
      الانم که دیگه وقاحت رو به بالاترین درجه رسوندن و خوانندگان رو رسما به سکس های بی درو پیکر دعوت میکنن و میگن :
      برید کجوال بزنید و بیائید تجربتونو برامون تعریف کنید.
      به کل مخشون تعطیل شده . . .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: