ولایت اختلاس گران

8 October 2012

بسم الله الرحمن رحیم

اينكه ما بيائيم به استناد گزارش فلان مرجع صهيونيستى، نظام را و كشور را متهم كنيم به فساد، اين مطلقاً درست نيست.

مقام معظم رهبری، نماز جمعه تهران ، 29 خرداد 1388

حسب الامر رهنمود های رهبر معظم انقلاب  منبع و مبنای این نوشته سایت های خبری داخل ایران می باشد و به هیچ یک از سایت های خبری صهیونیستی  و ضد انقلاب استناد نشده است . محدوده ی زمانی نوشته مربوط به دوران دولت دهم می باشد.همچنین این نوشته به دنبال هیچگونه نتیجه گیری خاصی نیست ،لطفا هنگام مطالعه ماشین حساب به همراه داشته باشید.

1– یکشنبه نوزدهم شهریور91 معاون اول رئیس جمهور احمدی نژاد می گوید “عضو سابق دولت” ،”پیش از آنکه از دولت طرد شود، حدود 21 میلیارد تومان که با سود متعلق به آن به بیش از 30 میلیارد تومان بالغ می شود، به طور غیر قانونی از وزارتخانه خارج و تاکنون که 4 سال از آن تاریخ می گذرد، عودت نداده است چند روز بعد مشخص می شود”عضو سابق دولت” مصطفی پورمحمدی وزیر کشور در کابینه ی اول احمدی نژاد بوده است.

.

2– اختلاس در بیمه ی ایران، بعد از یک سال وقفه ” مبلغ 340 / 637/ 012/ 65 ریال از شرکت بیمه‌ی ایران” سایت های خبری نقش معاون اول رئیس جمهوری احمدی نژاد را در این پرونده پر رنگ می دانند.

آقای رحیمی متهم پرونده اختلاس در بیمه ی ایران ،علاوه بر سمت معاونت اولی رئیس جمهور ، رئیس ستاد هماهنگي مبارزه با مفاسد اقتصادي می باشد!!!!!!!!!

.

3–  دو روز قبل یعنی چهاردهم مهر ماه91 ” اختلاس ۴۴۰ میلیارد تومانی در پتروشیمی ایلام

.

4–  بیست و پنجم خرداد نود ” دادگستری استان هرمزگان رسیدگی به یک پرونده اختلاس 139 میلیارد تومانی از بانک ملی در بندرعباس را در دستور کار قرار داد.”

.

5– 14 مرداد 1391، “اختلاس15میلیارتومانی در بنیاد شهید

.

6– رییس بانک یکی از شعبه های تهران به اتهام اختلاس 120میلیارد ریال با مقادیری ارز و طلا

.

7–  “به گزارش خبرگزاری فارس از رشت” ،”شهردار با همکاری برخی از عوامل خود بخشی از درآمدهای حاصل از فروش گاز جایگاه CNG را به جای واریز به حساب شهرداری به سه فقره از حساب‌های شخصی خود در بانک‌های شهرستان مذکور واریز و مورد سوءاستفاده شخصی قرار داده است” ،”شهردار شهر مورد نظر به اتهام اختلاس مبلغ 6 میلیارد و 500 میلیون ریال از درآمدهای جایگاه CNG متعلق به شهرداری در تاریخ 7 مرداد جاری و صدور قرار قانونی بازداشت موقت متهم بازداشت و زندانی شد.”

همش شیشصد و پنجاه ملیون!!!؟ این آقا باید به خاطر بی عرضگی تیربارون بشه

.

8– “تصرف غیر مجاز 30درصد عوارض دریافتی از مهاجرین افغانی به مبلغ 59میلیارد ریال” توسط “الف.میم” کارمند استانداری. جمعا 31 میلیارد ریال

.

9– مجددا استانداری تهران ، یک قلم  کوچک! ” آقای “ی- د” متهم به اختلاس 5 میلیارد ریالی در رابطه با پرونده انبارداران فجر شهرری

.میزان اختلاس در استانداری تهران هیچگاه به صورت دقیق مشخص نشد زیرا این پرونده در سایه اختلاس بزرگ رنگ باخت.

.

10–  و سر انجام اختلاس بزرگ : 000 000 000 000 3    سه هزاآر میلیارد تومان

بیست و یکم شهریور 1390 ” اختلاس 3 هزار ميليارد توماني در بانك صادرات آنچنان سر و صدايي بر بام رسانه اي كشور به راه انداخت كه خبر اختلاس ميلياردي در معاونت عمراني استانداري تهران و اختلاس 139 ميليارد توماني در بندرعباس، عليرغم تمامي ابعاد تكان دهنده شان در ميان آن گم شد.”

*          *          *          *

این ها همه ی آنچه که باید گفته می شد نبود، بدون شک اختلاس های دیگری هم در میان بوده که بدون نتیجه ماندند یا به گوش مطبوعات و رسانه ها نرسید! ،این پرونده های فاش شده  به دلیل رقابت های درون گروهی اصول گرایان با محمود احمدی نژاد در رسانه ها درز کرده است .

تبانی و اختلاس هایی که مرور وار شمرده شد ،بخش کوچکی از فسادهای مالی دولت دهم است، دولتی که خود را پاک ترین دولت تاریخ کشور می داند و رهبری درباره ی رئیس آن گفت :” نظر آقاى رئيس جمهور به نظر بنده نزديكتر است

اطرافیان بیت رهبری مثل فرزند او (سید مجتبی خامنه ای) از مصونیت رسانه ایی برخوردار هستند و فسادهای مالی آن ها هرگز آشکار نمی شود . و خبرها پیرامون بیت رهبری و فسادهای مالی آن در حد شایعه باقی می ماند.

*          *          *          *

همچنین پیرامون برادران لاریجانی نیز زمزمه هایی وجود دارد ،یکی از برادران لاریجانی ریاست قوه ی قضائیه را بر عهده دارد و بعید است که این گمانه زنی ها به نتیجه ی خاصی برسد.

البته ضد انقلاب یک صحبت هایی می کنند که متاسفانه برای ما سندیت ندارد!

A- خلاصه ی مکاتبات محمدجواد اردشیر لاریجانی ،وزارت کشاورزی و مدیر حراست وزارت کشاورزی

یک ، دو ، سه

B- شرح کامل اقدامات غیر قانونی ،زمین خواری و تصرفات محمدجواد اردشیر لاریجانی

 ب1، ب2 ، ب3

C- شکایت وزارت کشاورزی از محمدجواد اردشیر لاریجانی به دلیل تصرف غیر قانونی 242 هکتار از زمین های زراعی شهرستان ورامین که از سال 87 تا به امروز همچنان بدون نتیجه مانده است.

.

*          *         *         *

نوشته ی خود را با سخنی دیگر از مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای پایان میدهم.

” در اين سالهائى كه دولت نهم و دولت دهم بر سر كار بودند تا امروز گفتمان انقلاب و ارزشهاى‌‌انقلاب و چيزهائى كه امام به آن توصيه ميكردند و ما آنها را از انقلاب آموختيم خوشبختانه كاملاً  اجرا!!! شده”

دوم شهریور 1391 دیدار با هیئت دولت احمدی نژاد

.

.

پ.ن1 : راستی . . . رقم دقیق اختلاس ها چقدر شد؟!?!

Advertisements

3 Responses to “ولایت اختلاس گران”

 1. بهزاد said

  خیلی خوب پازل چیدی جیمی
  قسمت غم انگیز داستان پول ها را می توان از اختلاس گر گرفت اما دزدی غارت و سرقت های بیت رهبری برگشت ندارد
  کارکنان شرکت نفت بهتر میدونن بخش قابل توجهی از درآمدهای نفتی مستقیم به حساب هایی میره که از طرف بیت و مجتبی خامنه ای معرفی شده و هیچ سند رسمی هم داده نمیشه

 2. بهزاد said

  پاسخی را که برای مرتضی کاظمیان در بی بی سی نوشته بودی خوندم
  کوتاه و روشن بود
  رفسنجانی همیشه به فکر نظام بوده منم از اون متنفرم اون خامنه ای رو به گرگ تبدیل کرد

 3. رهاورد said

  حالم بد شد از اینهمه دزدی. گرچه کارت حرف نداشت جواتی

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: